Всім відомо, з якою метою був створений національний Держрезерв. Це організація, яка розпочала свою діяльність у країні в день проголошення незалежності. Головним стратегічним завданням установи є створення та підтримка стратегічних українських резервів на випадок несподіваної форс-мажорної ситуації, організація підпорядкована Міністерству, що відповідає за економічний розвиток і торгівлі.

Реалізація Держрезерву через систему Прозорро.Продажі

На даний момент Держрезерв має 37 підприємств, розташованих на території України, серед них:

  1. Хлібопекарська та зернові комбінати;
  2. Складські холодильники.
  3. Національне дослідницьке підприємство.

На даний момент перелік стратегічно важливих товарно-матеріальних цінностей, що зберігаються на державному складі, містить 70 найменувань харчових продуктів, промислових продуктів, нафтопродуктів, сировини тощо.

Також є 3800 предметів, які додані до стратегічних запасів — усі вони постійно оновлюються, натомість старі запаси регулярно вилучаються та знищуються.

Звичайно, оборот Стратегічних фондів Державного резерву в Україні завжди залучав недосконалих менеджерів, де крадіжки товарів і матеріальних товарів відбуваються у величезних масштабах.

У багатьох випадках товари продаються за дуже низькими цінами. У цій сфері переважають численні корупційні системи, коли чиновники, зайняті громадською роботою, залишають у своїх кишенях багатомільйонний прибуток.

Електронна система Prozorro https://sale.uub.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve отримала сигнал про запуск шляхом продажу у відкритих торгах.

Національний резерв українських стратегічних ресурсів через ProZorro отримав реалізацію

Система ProZorro була сформована в 2018 році і повністю автоматизована. Ефективність впровадження доводиться дуже швидко — державі вдається заощадити багато грошей, виставивши майно в Державний резерв на аукціоні. Також можливо ставити тарифи на продукцію за ринковими цінами, тобто підтримувати продаж товарів, наприклад, в умовах діяльності державного підприємства з метою отримання додаткового фінансового прибутку. Заробили на продажах 186 мільярдів грн., а в деяких випадках початкова ціна зросла на 20%.

У відповідній торгівлі товарами та матеріалами вартості державний резерв розпочався через Prozorro, користувачі, які виявили зацікавленість, зможуть взяти в ньому участь на електронному порталі «Української універсальної біржі». Для досягнення мети досить розпочати пошук багатьох цікавих країн попередньої реєстрації чи інших компаній, які беруть участь у поданні справи, за допомогою простої процедури реєстрації.

УУБ sale.uub.com.ua працює на ринку з 1997 року і має кваліфікований персонал, який супроводжує своїх клієнтів з моменту їх подання на підписання контракту з ними. Найкраща ціна з кількістю, необхідною для отримання надійної підтримки та професійної консультації, до ваших послуг.