На даний час біржа УЕБ є єдиною біржею, яка пов’язана з енергетичними ресурсами.

Відповідно до рекомендацій Міністерства економіки, на зміни цін на нафтопродукти при державних закупівлях можуть серйозно вплинути закордонні біржі та котирування українських бірж.

Отже, для розрахунку скоригованої ціни пального слід використовувати такі змінні: початкова ціна відповідного виду палива в контракті, офіційний курс гривні НБУ до долара США, вартість європейської котирування та котирування.

Кваліфіковані працівники УЄБ надають інформацію про актуальні  ціни.

Як отримати інформацію про ціни

Ви можете скористатися одним із наведених нижче варіантів отримання інформації про ціну нафтопродуктів:

  • Якщо Бюро з економічних питань вибере європейський тип котирування, воно розрахує та розрахує сертифікат ціни на нафтопродукти згідно з рекомендаціями Міністерства економіки, з поясненнями та поясненнями кожного компонента формули;
  • Інформація про біржові зміни нафти чи газу на біржі»УЕБ». Визначення курсів цінних паперів цього сертифіката отримується через ділення вартості біржової операції на кількість певного виду біржової продукції на кількість біржового товару протягом усього дня.

Ви можете отримати інформацію про ціни на природний газ за допомогою одного з таких варіантів:

  1. Відповідно до рекомендацій Міністерства економіки, розрахуйте скориговану вартість природного газу з посиланням на формулу, вкажіть і опишіть кожен компонент формули;
  2. Після оголошення результатів біржових операцій на біржі «УЕБ» отримується інформація про риночну ціну газу.

Середня ціна на бензин щомісячного ресурсу — це загальна вартість (включаючи податок на додану вартість) транзакції, здійсненої за умови купівлі-продажу ресурсу на УЕБ, поділена на весь період продажів на основі узгодженої купівлі-продажу ресурсу Розраховується сума.

Інформація про щомісячні торгові ціни на природний газ на біржі «Енергетична біржа України». Котирування цього сертифіката отримується шляхом ділення вартості закінченої біржової операції.

Електронна біржа з продажу лісу відбувається кожен рік, та проходить чесно і по строгим правилам. Якщо вас заінтригувала ця новина, дізнавайтеся більш докладно за посиланням: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/