Цифровізація закупівель має багато переваг і збільшує швидкість транзакцій (без проведення торгів), знижує бюрократичні та адміністративні витрати (менше часу на підготовку документів та проведення торгів) і підвищує безпеку документів, розміщених в Інтернеті. шляхом збільшення здатності (кількість претендентів).

Електронна система включає в себе:

  • Прискорте свою роботу
  • Скоротити оформлення документів

Короткострокове вплив на конкуренцію впливає на кількість учасників, ймовірність заявників, а також на здатність і стимули учасників ховатися. У здоровій економіці все більше і більше суперників конкурують, що приводить до зниження цін та підвищення якості.

Хоча кінцеві переваги володіння іншим учасником знижуються, в цілому кожен новий учасник підвищує рівень конкуренції. Коли учасники торгів більш схожі (мають схожий потенціал продажів), конкуренція в процесі закупівель посилюється — слабкі учасники торгів можуть бути неактивними і можуть впливати на остаточну ціну. Процес закупівель також може знизити ймовірність конфронтації, оскільки збільшення кількості учасників в середньому робить контракти менш довговічними.

Довгостроковий ефект відображає зміни в технології — вам потрібно бути більш ефективним, щоб конкурувати) та структурі ринку (збільшення частки придбаних послуг і робочих місць). Більш детальну інформацію можна знайти тут: tender.uub.com.ua.

Ми порівняли кількість і структуру постачальників в 2016 і 2015 роках, щоб отримати доступ до конкурентних змін. Частка юридичних осіб у загальній кількості постачальників знизилася до 58% (на ринок виходить все більше і більше ІС). У той же час кількість постачальників збільшилася більш ніж удвічі. Основне збільшення відбулося за надмірних тендерів.

Такого роду політика веде у першу чергу до того, що сильно економляться гроші з державного бюджету. Тендер корисний тим, що допомагає знайти найбільш вигідні пропозиції у сфері закупівель та дає можливість державної організації витрачати менше грошей з державного бюджету. Якщо говорити більш конкретно, то в одному тільки Дніпрі та області, тендерна політика допомогла заощадити близько 4% коштів державного бюджету, що дорівнює мільярдам гривень.